Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka > Mapa stránek > Návštevnik - ponuky sekcie > Návštevník


 
 

Oznamy mesta

 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 183 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8  ďalšia stránka >
 
 • Mestská hromadná dopravaOdstavenie električkovej trate na Hlavnej stanici v Bratislave
  Dopravný podnik Bratislava vzhľadom na havarijný technický stav koľajovej trate prijal mimoriadne opatrenie, na základe ktorého bude od 2. novembra 2011 odstavená električková trať v úseku Radlinského – Hlavná stanica.

 • Retro PartyPiatková RETRO párty v KC Dunaj
  Pravá OLDIES PARTY v Bratislave! Rock´n Roll, Funky, Disko, 80-te, 90-te roky a československý soc-pop v podaní skvelého DJ-a Čumbuláka.

 • Dobrý trhDobrý trh na Panenskej
  Vo štvrtok 15. septembra 2011 v čase medzi 10:00 - 16:00 hod. sa Panenská ulica v tento deň premení na pulzujúce centrum susedskej komunity. V časti s odklonenou dopravou vyrastú takmer dve desiatky stánkov, miestni podnikatelia otvoria prevádzky a pouliční muzikanti sa postarajú o autentickú kulisu.

 • Dni majstrov ÚĽUV 2011Slovensko v Bratislave - Dni majstrov ÚĽUV
  2. – 4. 9. 2011, pešia zóna Starého Mesta/ Zámerom festivalu Slovensko v Bratislave 2011 je stať sa vyvrcholením regionálnych folklórnych slávností a predstaviť Slovensko v hlavnom meste ako výnimočný európsky národ s pestrými a bohatými tradíciami.

 • Bratislavský hradSvedectvo času. Z najnovších a starších nálezov na Bratislavskom hrade
  14. 5. - 31. 12. 2011/ Bratislavský hrad ako svedok bohatej ľudskej minulosti je aj symbolom Bratislavy a Slovenska, čo potvrdzuje i jeho umiestnenie na slovenských eurominciach. Ako prví využili strategickú polohu hradného kopca ľudia bolerázskej kultúry pred 4 500 rokmi. Zanechali po sebe rôznorodý obraz osídlenia aj v podobe nálezov, najmä keramiky.

 • Elvis žijeElvis žije. V Polus City Center, do 21. augusta
  Návštevníci môžu nahliadnuť do súkromia kráľa Rock 'n' Rollu prostredníctvom 80 predmetov, ktoré Elvis Presley vlastnil, medzi inými poslednú ezoterickú knihu, ktorú nechal na nočnom stolíku krátko pred smrťou alebo posledný Cadillac, s ktorým brázdil cesty.

 • Kultúrne letoAugustový program Kultúrneho leta
  Festival sa spája s letnou Bratislavou a zážitkami, aké prinášajú hudba, film, divadlo na námestiach a otvorených priestranstvách mesta.

 • nórska vlajkaKoncert pre Nórsko v Bratislave
  Solidaritu a úctu Nórsku a pozostalým obetí tragédie, za ktorou stojí vrah Anders Behring Breivik, vyjadria v nedeľu (31.7.) prostredníctvom symbolického Koncertu pre Nórsko aj obyvatelia a návštevníci Bratislavy. Stane sa tak vďaka spontánne vzniknutej občianskej iniciatíve Ruža pre Nórsko a Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy.

 • Kultúrne leto BratislavaV prípade nepriaznivého počasia
  sa sobotný koncert Viva Klasika! presúva do priestorov Starej tržnice. Rovnako v prípade koncertu 29.7. - Dhafer Youssef. Dámy a páni, festival Viva Musica! sa začína už zajtra, prajeme Vám krásne hudobné zážitky!

 • ShakespearLetné shakespearovské slávnosti 2011
  V piatok 8.7.2011 od 18,00 do 20,00 bude v pokladni na hrade predaj posledných uvoľnených vstupeniek na Skrotenie zlej ženy na termíny 29. a 30. júla 2011. Vstupenky sú len do druhej triedy á 11,- Eur .

 • Hlavné námestieProgram Kultúrneho leta na júl 2011
  Festival sa spája s letnou Bratislavou a zážitkami, aké prináša hudba, film, divadlo na námestiach a otvorených priestranstvách nášho mesta.

 • Pouliční umelciAni Bratislavu neobchádzajú pouliční umelci :-)
  Ak sa aj Vám podarí zachytiť úsmevné momenty v našich uliciach, radi ich uverejníme na našich stránkach. Fotky môžete zasielať na emailovú adresu: batorova@bratislava.sk. Pekné leto všetkým návštevníkom Bratislavy!

 • Kultúrne leto a Hradné slávnosti BratislavaOtvárací týždeň festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2011
  Program na mesiac jún

 • Dolce VitajDolce Vitaj
  Taliansky festival na Slovensku. Aktuálny ročník festivalu ponúkne rôznorodé akcie všetkých chutí určené pre širokú verejnosť a predstaví Slovensku aspoň časť z toho, čo dnešná talianska kultúrna scéna reprezentuje. Festival sa koná nielen v Bratislave, ale aj v ďalších slovenských mestách.

 • ParkVíkendová prehliadka bratislavských historických parkov a záhrad
  Počas blížiaceho sa víkendu bude mať verejnosť prvýkrát možnosť navštíviť kedysi slávnu Bratislavskú či Arcibiskupskú záhradu, v súčasnosti Záhradu Úradu vlády SR. Návštevníci si v nej budú môcť vypočuť nielen výklad o jej slávnej histórii a prírodných hodnotách, ale taktiež si budú môcť pozrieť výstavu bonsají či ukážku aranžovania kvetov.

 • Gurmán FestGurmán Fest Bratislava 2011
  10.-12. júna v Medickej záhrade, vstup je zdarma pre všetkých priateľov a milovníkov dobrého jedla a lahodných nápojov.

 • WinefestNajväčší festival vína na Slovensku
  27. - 29. máj 2011/ Vychutnajte si jedinečnú atmosféru vínneho festivalu, ktorý sa uskutoční v historickej budove Starej tržnice v Bratislave. Tešia sa na vás vinári z rôznych kútov sveta s tým najlepším zo svojej ponuky. Viac ako 400 druhov vína zo 60-tich vinárstiev.

 • DAADDni architektúry a dizajnu 2011
  Exkluzívna ochutnávka architektúry a dizajnu je opäť tu! Od 24. do 29. mája 2011 sa v Bratislave pod záštitou primátora Bratislavy Milana Ftáčnika, ministra kultúry Daniela Krajcera a starostky Starého Mesta Tatiany Rosovej uskutoční už druhý ročník festivalu DAAD - Dni architektúry a dizajnu.

 • Slovak Food FestivalSlovak Food Festival 13.-15. mája 2011
  Príďte sa pozrieť na Bratislavský hrad a spoznajte Slovensko na najväčšom pikniku v meste!

 • MS 2011Záchytné parkoviská pre osobné autá a zájazdové autobusy počas MS 2011 IIHF v Bratislave
  Počas konania šampionátu MS 2011 IIHF budú v Bratislave k dispozícii štyri záchytné parkoviská „Zóna 1 až 4“ pre osobné autá a zájazdové autobusy. K jednotlivým parkoviskám bude na diaľničných príjazdoch a na obchvate mesta nainštalovaný tabuľový navigačno-informačný systém. Záchytné parkoviská sú umiestnené vo východnej časti mesta, čo najbližšie ku Orange Arene, vo vzdialenosti približne 3-6km.

 • Kyvadlová doprava MS 2011Kyvadlové linky k Orange Aréne počas MS v ľadovom hokeji
  Spojenie záchytných parkovísk s Orange Arénou a Fan Village zabezpečia kyvadlové linky H1, H2 a H5. Spojenie Orange Arény s centrom mesta okrem bežných liniek zabezpečí kyvadlová električková linka H4. Rozšírené spojenie Petržalky s Orange Arénou zabezpečí kyvadlová linka H3. Premávka kyvadlových liniek začne v piatok 29. apríla 2011 po 15. hodine.

 • Bratislavský majálesBratislavský majáles 2011
  Bratislavský majáles je mestský open air festival, ktorý od roku 2008 tradične otvára sezónu bratislavských kultúrno-spoločenských podujatí pre najširšiu verejnosť. Každoročne prináša atraktívny live koncert na nábreží, tvorivé dielne a programy pre deti, pouličné divadelné vystúpenia, bezplatnú jazdu propelerom medzi dunajskými brehmi, a na záver "ohňostroj roka" na Dunaji.

 • Historické vozidláPremávka historických vozidiel a prehliadky mesta počas podujatia Bratislava pre všetkých 2011
  Už tento víkend sa v uliciach hlavného mesta uskutoční 8. ročník obľúbeného víkendového podujatia Bratislava pre všetkých, alebo víkend otvorených dverí samosprávy hlavného mesta. Podľa najnovších informácií budú počas víkendu premávať nielen historické električky a trolejbus, ale aj historické autobusy.

 • Bratislava pre všetkýchBratislava pre všetkých 15. - 17. apríl 2011
  Dňom otvorených dverí spamosprávy chce vedenie hlavného mesta na čele s primátorom Milanom Ftáčnikom ponúknuť svojim obyvateľom a návštevníkom mesta možnosť zblízka nazrieť aj do zákulisia rozhodovania o živote mesta. Bratislava pre všetkých sľubuje opäť atraktívny víkend strávený v meste, v jeho kultúrnych organizáciách, na námestiach, ale aj v blízkej prírode.

 • známky k MS 2011 IIHFSlovenská pošta predstavila známky k MS 2011 IIHF
  Slovenská pošta, a. s., vydala v piatok 25. marca 2011 dve poštové známky venované Majstrovstvám sveta 2011 IIHF. Na poštových známkach sú vyobrazení hokejový brankár a známy útočník Pavol Demitra, strieľajúci gól počas samostatného nájazdu na brankára.

 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 183 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8  ďalšia stránka >
 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Oznamy mesta

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa