Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka > Mapa stránek


 
 

Twin City Journal

 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
29.9.2008Twin City Journal
TwincityJournal
To najlepšie v Bratislave a vo Viedni! - Milí priatelia, po trocha rozmarných letných dňoch vám ponúkame nielen hodnotné kultúrne tipy, ale aj dobré čítanie. Nájdite si v ponúkanom spektre miesto pre seba.„Moderná doba a svet, kde človek už prestáva smrdieť človečinou, mi nevonia,“ hovorí Milan Laluha, legenda slovenského výtvarného umenia, ktorý špeciálne poskytol rozhovor pre Twin City Journal.
SefredaktorVisit
3.6.2008Twin City Journal 06 / 2008
Twin City Journal 2008
Milí čitatelia, máj priniesol do nášho mesta ďalší posun vzťahov medzi Bratislavou a Viedňou. Na palube nového katamaranu Twin City Liner privítal primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský spolkového prezidenta Rakúska Heinza Fischera, primátora Viedne Michaela Häupla a ďalších významných hostí z Rakúska. Zo spoločných rozhovorov vyplynulo, že územie medzi oboma metropolami čaká veľmi silný rozmach. Nasvedčuje tomu aj májová medzinárodná konferencia plánovania miest a regiónov Real Corp vo Schwechate, ktorú vám v rozhovore pre Twin City Journal priblížime spolu s možnosťami kooperácií v regióne, ktorý nadobudne veľký význam na „európskej mape inovačných centier“.
SefredaktorVisit
30.4.2008Twin City Journal 05/2008
Twin City jouranal
Tajuplnosť, očakávanie, spoznávanie: príťažlivé slová, ktorých nádych môžete zakúsiť spolu s nami v májovom vydaní nášho magazínu. O neobyčajnej možnosti poodhaliť v Bratislave tajomstvá pod rúškom tmy hovoríme s generálnym riaditeľom SNM PhDr. Petrom Marákym. Okrem odpovede na otázku, prečo by mali ľudia navštevovať múzeá, nás interview nasmeruje aj na veľkolepú prezentáciu egyptských pamiatok – do Théb, kde sa stretneme s poriadnou dávku tajuplnosti a túžby po spoznávaní.
SefredaktorVisit
30.11.2007Twin City Journal 12/2007 - 01/2008
Twin City Journal 2007
Milí čitatelia, máme za sebou rok ďalších desiatich úspešných vydaní nášho magazínu. Je pre nás cťou, že sme mohli každý mesiac prinášať nové témy, zaujímavých ľudí, podujatia späté s naším hlavným mestom a celým regiónom. Spoločne sme sa ponárali do kultúrneho diania, hľadali odvážnych a spoločensky cítiacich ľudí a významné kultúrne a spoločenské tipy.
SefredaktorVisit
30.10.2007Twin City Journal 11/2007
Twin City Journal 2007
Bratislava v novembri – to nie je len vôňa farebného spadnutého lístia, ľahkého dažďa, príjemnej hmly a teplých gaštanov. November v Bratislave už tradične otvára dvere výstavných siení svetovej fotografickej scény. O 17. ročníku Mesiaca fotografie a význame Stredoeurópskeho domu fotografie v kultúrnom živote Bratislavy hovoríme s popredným organizátorom podujatí Václavom Macekom.
SefredaktorVisit

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Twin City Journal

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa