Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka


 
 

Outdoor

Šport
Bratislava poskytuje veľa možností ako stráviť voľný čas v prírode a mimo uzatvorených priestorov. Môžete sa rozhodnúť napríklad pre bicyklovanie, korčuľovanie, lezenie, prechádzky v prírode, azdu na koni, raftovanie, atď.

 
 
Kontakty
 • Profesionálne športy
  Hlavnými diváckymi športmi v Bratislave sú futbal a ľadový hokej.
 • Cyklistika
  Bicykel je v Bratislave obľúbeným dopravným prostriedkom vďaka pomernej jednoduchosti terénu. Bicyklovanie je možné celoročne i keď počasiu sa treba prispôsobiť. V Bratislave rastie počet cyklistov, ktorí jazdia podľa potreby každý deň, ďalšia kategória rekreačných cyklistov zas sadá na bicykle s celou rodinou cez víkend, alebo pri príležitosti sezónnych podujatí. Vďaka rozvinutej cyklistickej komunite Bratisalva posilňuje cyklodopravu ako alternatívu v meste.
 • Golf
  Golf je na Slovensku relatívne novým fenoménom, no počet ihrísk v nedávnych rokoch stúpol, keďže popularita tohto športu vzrástla tak u zahraničných návštevníkov ako aj domácich.
 • Lanovka, tel.: +421 2 4425 9188
  Zažite aj vy vyhliadkovú jazdu lanovkou z Koliby na Železnú studničku, ktorá sa teší veľkej obľube cestujúcich.
 • Action Land, tel.: +421 904/5 223 333
  ACTION LAND, s.r.o. je eventová agentúra a dodávateľ športových atrakcií v jednom. Pôsobíme na trhu od r. 2003. Získali sme bohaté skúsenosti v oblasti organizovania športových, zábavných ale aj kultúrnych a spoločenských podujatí pre zamestnancov i obchodných partnerov. Našou prednosťou sú vlastné športoviská, široké materiálové vybavenie a tím odborne školených inštruktorov a organizačného personálu. Ponúkame overené programy, ale aj množstvo originálnych nápadov.
 • Parky
  V Bratislave je niekoľko dobre upravených parkov. Najstarší a najbližší k centru je Sad Janka Kráľa na druhej strane Dunaja od Starého Mesta (medzi Starým a Novým mostom). Vybudovaný bol v roku 1770 ako prvý verejný park v strednej Európe. Neskôr bol pomenovaný po Jankovi Kráľovi, básnikovi z 19. storočia. Nachádza sa v ňom množstvo starých stromov a celoročne je obľúbeným miestom oddychu.
 • Turistika
  Vďaka tomu, že sa Bratislava nachádza na malokarpatských svahoch, poskytuje mesto a jeho okolie širokú škálu príležitostí na turistiku. Takmer jednu štvrtinu územia mesta tvoria zalesnené kopce, a tak je ľahké hoci len na krátky čas uniknúť z premávky a zhonu metropoly.
 • Rafting
  Vodné športy sú na Slovensku obľúbené a sú jedným z hlavných zdrojov športových úspechov v krajine. Kanoisti Michal Martikán, Elena Kaliská a bratia Pavol a Peter Hochschornerovci (z Bratislavy) sú v súčasnosti olympijskými víťazmi v rôznych kategóriách.
 
Rozbaliť celý strom kontaktov | Zobraziť v tabuľke
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »Kontext

Umiestnenie: Organizačné zložky > Zložky visit > Šport > Outdoor
 

Aktuální plakát:
virtuálne prehliadky

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa