Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka > Voľný čas > Hľadaj > Relax


 
 

Nočný život

Zábava
Od apríla až do konca októbra to na uliciach a námestiach bratislavského centra žije. Ulicami sa ozývajú zvuky komunikácie zmiešané s hudbou. To všetko vďaka početným letným záhradám a vonkajším posedeniam barov, krčiem a reštaurácií, ktoré sú otvorené dlho do noci. V zime sa však život presúva do klenbových pivníc a prepychových interiérov starého mesta.

 

Zabaviť sa môžete aj na koncerte miestnej kapely alebo DJa na jednom z miest bratislavskej hudobnej scény. Nenechajte si ujsť ani akciu v priestoroch prestavaného atómového krytu z komunistickej éry. Tanečné kluby lákajú masy ľudí tak najnovšími rytmami ako aj staršími klasikami počas celého roka. Vstupné je primerané a ceny nápojov sú porovnateľné s európskymi štandardami – pohár vynikajúceho miestneho piva si v krčmách kúpite za menej ako 2 € a ceny koktailov začínajú od 3 až 5 €, v klube si však trošku priplatíte.

 

Odporúčame Vám začať večer rovnako,  ako je zvykom medzi Bratislavčanmi, prechádzkou uličkami starého mesta, plnými barmi a krčmami. Potom pokračujte po rozľahlom Hviezdoslavovom námestí trasou, ktorá je známa už celé desaťročia ako „Korzo“.

 
 
 
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »Kontext

Umiestnenie: Organizačné zložky > Zložky visit > Nočný život
 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa