Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka


 
 

Vyhliadkové LODe na Dunaji

LOD
Milí návštevníci, vitajte na palube! Lodná spoločnosť SPaP - LOD má pre Vás pripravenú širokú ponuku vyhliadkových plavieb po Bratislave, na hrad Devín, do Viedne, ale aj mimoriadne plavby do Budapešti, Gabčíkova, Melku a Tullnu.
 

 
 

 

Vyhliadkové plavby

Bratislavský okruh

Panoramatická plavba popod Bratislavské mosty s nezvyčajnými pohľadmi na mesto z paluby vyhliadkovej lode. Vyhliadka začína pohľadom na historickú časť Bratislavy a jej nábrežie, Bratislavský hrad, pokračuje popod Nový most (most bez podpier zavesený na asymetrickom pylóne) po most Lafranconi, kde sa loď otáča. Na pravom brehu Dunaja upúta Sad Janka Kráľa. Plavba pokračuje popod Starý most smerom k mostu Apollo.

cestovný poriadok a cena lístka

 

Bratislava - Devín

Obľúbený výlet loďou k zrúcaninám hradu Devín a sútoku riek Dunaja a Moravy s prestávkou na Devíne. Plavba začína pohľadmi na historickú časť Bratislavy a jej nábrežie a Bratislavský hrad, pokračuje popod Nový most a most Lafranconi smerom ku hradu Devín. Stredoveký hrad Devín (12 až 16 st.) je národná kultúrna pamiatka. Stojí na skale vo výške 212 m nad morom. Bol vybudovaný na mieste rímskej stavby a veľkomoravského hradiska, známy už v roku 864 ako Dowina. Hrad v roku 1809 napoleonské vojská vyhodili do vzduchu.V súčasnosti je na hrade archeologické múzeum.

cestovný poriadok a cena lístka

 

Plavby rýchloloďou

Bratislava - Viedeň

Plavba rýchloloďou z centra Bratislavy do Viedne vrátane preplavenia plavebných komôr vo Freudenau trvá 1 hodinu 45 minút. Obľúbený jednodňový výlet ponúka okrem možnosť spoznávania prírodných krás Dunaja a jeho okolia príležitosť stráviť celý deň v centre hlavného mesta Rakúska.

cestovný poriadok a cena lístka

 

Mimoriadne plavby

Jednodňové poznávacie výlety

  • Bratislava - Budapešť - Bratislava
  • Gabčíkovský okruh 
  • Bratislava - Melk - Bratislava
  • Bratislava - Krems/Stein - Bratislava
  • Bratislava - Krems - Bratislava
  • Bratislava - Tulln - Bratislava

cestovný poriadok a cena lístka

 

Letné hudobné plavby s večerou na lodi Žilina

Užite si štvrtkové večery na Dunaji. Panoramatická plavba, chutné menu pripravené priamo na lodi a  DJ hrajúci hity sa postarajú o skvelý zážitok. Plavby každý štvrtok od 19:30 do 23:00 hod.

prehľad plavieb a cena lístka

 

 
Kontakt: Mgr. Andrej Kóňa
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.4.2012 / 21.6.2012

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Oznamy mesta
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa