Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka


 
 

Dobrý trh na Panenskej

Dobrý trh
Vo štvrtok 15. septembra 2011 v čase medzi 10:00 - 16:00 hod. sa Panenská ulica v tento deň premení na pulzujúce centrum susedskej komunity. V časti s odklonenou dopravou vyrastú takmer dve desiatky stánkov, miestni podnikatelia otvoria prevádzky a pouliční muzikanti sa postarajú o autentickú kulisu.
 

 
 

 

Z návštevníkov si na svoje prídu milovníci dobrého jedla: v jednotlivých stánkoch bude k dispozícii všetko od bio ovocia a zeleniny, cez fair trade kávu, kvalitné syry, tradičné holandské wafličky, orientálnu kuchyňu a sushi, až po víno z vinárstva v Zemianskych sadoch a ďalšie poctivé dobroty.

Popri kultúre žalúdka budú k dispozícii knižky z Artfóra, starožitnosti, bižutéria, unikátne dizajnové výrobky z recyklovaných materiálov, detské inteligentné hračky alebo zábavné tričká z Kompotu. Ak na Dobrý trh prídete na bicykli, zdarma vám ho opravia ľudia z Cyklo kuchyne, budete si môcť požičať kolobežku, poprípade vyhrať jazykový pobyt v Nemecku v súťaži Goetheho inštitútu. Večer bude Dobrý trh pokračovať afterpárty v kaviarni Next apache a koncertom v turistickom hosteli, ktorý je tiež súčasťou Panenskej ulice.

Dobrý trh na Panenskej v spolupráci s mestskou časťou Staré Mesto a pod záštitou starostky Táne Rosovej organizuje občianske združenie PUNKT.

 

 
Kontakt: Mgr. Andrej Kóňa
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 5.9.2011 / 5.9.2011

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Oznamy mesta
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa