Sesterské weby


  BratislavaVisit

Oficiálne stránky pre návštevníkov Bratislavy  


Vyhľadávanie


Vedľajšia ponuka


Cesta: Titulka > Mapa stránek > Návštevnik - ponuky sekcie > Návštevník


 
 

Lunapark v Inchebe

Lunapark
Na výstavisku Incheba Expo Bratislava budú do 28.11. prechodne sídliť kolotočové atrakcie privezené z Českej republiky, Holandska, Litvy, Maďarska, Nemecka, Rakúska, Slovenska a Veľkej Británie. K oslave významného 20. výročia tejto akcie, je pre návštevníkov pripravených viac ako 40 atrakcií určených všetkých vekovým kategóriám.
 

 
 

 

Milovníci adrenalínu si prídu na svoje na niekoľkých extrémnych atrakciách. Ak sa rozhodnete vyskúšať Jumping, budete sedieť v guli, ktorá vás vystrelí až do výšky 70 m, Booster zase prináša zážitok sedenia na koncoch horizontálnej roviny, ktorá sa točí a občas sa ocitnete dolu hlavou. Evolution vás vynesie do výšky 22 m a roztočí. Špeciálnou lahôdkou je Tachada. Táto atrakcia privezená z Rakúska naraz zabaví 30 ľudí práve nepredvídateľnou dráhou svojho pohybu. Ide o jedinú takúto atrakciu v Európe.

 

Malé deti sa vyšantia na skákacích hradoch, povozia sa na vláčikoch, či detskej manéži a klasických retiazkových kolotočoch. Nebudú chýbať populárne rodinné klasiky ako autodrom, či hydraulické labute.  

 

Tí, ktorí majú slabší žalúdok, ale predsa chcú lunapark navštíviť, sa môžu vydať na cestu do vesmíru, pod morskú hladinu alebo do vzduchu vo virtuálnom kine. Toto bolo pôvodne vyrobené pre NASA a v modifikovanej podobe sprístupnené širokej verejnosti.

 

Vstupné do areálu aj parkovné sú zdarma. Platia sa jednotlivé atrakcie v samostatných pokladniach.

www.incheba.sk

 

 
Kontakt: Mgr. Andrej Kóňa
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 1.11.2010 / 1.11.2010

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Oznamy mesta
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Aktuální plakát:
radnica

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky".


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | Registrovať sa